Pre Aptamil

PreAptamil

pre-aptamil

 

 

Anne sütünün hiç verilemediği veya yetersiz olduğu durumlarda, doğumdan itibaren 6.ayın sonuna kadar kullanılabilen bebek sütüdür.

Preaptamil, Aptamil prebiotik lif karışımlı, Nükleotid ve LCP ilaveli bebek sütüdür, şeker içermez.

PreAptamil’in 350 gr kutu ve 100 ml şişe boyları bulunmaktadır. PreAptamil 100 ml, yalnızca eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Aptamil Prebiyotik Lif Karışımı:

Preaptamil, Aptamil Prebiyotik Lif Karışımı içeriği ile bebeğinizin bağışıklık sistemini doğal olarak desteklemeye yardımcı olur. Sadece Aptamil’de bulunan Aptamil Prebiyotik Lif Karışımı, bilimsel olarak klinik araştırmalardan geçmiş ve onaylanmıştır. Ayrıca; içerdiği bu lifler ile sayesinde sindirimi kolaydır, yumuşak ve doğal bir dışkılama sağlar.

Nükleotid:

İçeriğimdeki nükleotidler hücre bölünmesinde ve protein sentezinde görevli DNA ve RNA’ların yapıtaşlarıdır. Bağışıklık sistemi üzerinde, LCP sentezinde ve sindirim sisteminde etkilidir.

LCP:

Preaptamil; geliştirilmiş LCP ve Milupan içeriğine sahiptir; bu içeriğiyle bebeğinizin göz; zihinsel ve sinirsel gelişimini  destekler.

Ana besin maddelerinden protein, yağ, karbonhidrat, vitamin ve minerallerin  bebeğinizin ihtiyaçlarına gore hazırlanmıştır. Bebeğin beyin ve göz gelişimi için esansiyel olan taurin içerir.

Doktorunuz farklı bir öneride bulunmadığı takdirde 2. ay sonunda eğer bebeğiniz doymamaya ve sık sık acıkmaya başlarsa Aptamil 1’e geçebilirsiniz.

 

 

Mama Hazırlanışı

  • Ellerinizi dikkatlice yıkayınız. Biberonu kapağı ve emziği kullanmadan önce temizleyiniz ve bir su kabında 10 dakika kaynatınız.
  • Mama için gerekli suyu en az 10 dakika kaynatıp, 40°C seviyesine kadar soğumasını bekleyiniz.
  • Kaynatılmış sudan hazırlamak istediğiniz miktarı biberona doldurunuz.
  • Daima kutu içinden çıkan ölçeği kullanınız. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız.
  • Biberonun içine hazırlamak istediğiniz miktarda PreAptamil koyunuz. (her 30 ml su için 1 ölçek PreAptamil)
  • Biberonun ağzını kapatınız ve toz eriyinceye kadar çalkalayınız.
  • Biberonun ağzını açıp emziği takınız. Biberon mamasını içme sıcaklığına kadar soğutunuz. (Biberondan bileğin iç kısmına damlatılacak mama ne sıcak ne soğuk hissedilmelidir.)
Bu yazı Aptamil Devam Sütleri Ve Mamaları kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>